Wherigo: Zaklínač


Ve čtvrtek jsem se rozhodl jít na doučování z matiky o hodinu dříve, abych stihl odehrát wherigo Zaklínač. Měl jsem jisté informace, že to je opravdu výborná cartridge, kterou jsem si prostě nemohl nechat ujít. Nestihl jsem ji však dokončit, a proto jsem krabičku otevřel až dnes, o den později.

Hra mne opravdu nadchla. Co nejvíce hodnotím na hře kladně je, že se autoři zabývali každičkým detailem. I to, že místo běžného OK dali „No jo, co de dá dělat“, vypovídá o tom, že nad tím strávili jistě mnoho času.

Hra má spoustu vtipných vychytávek v podobě sbírání mrtvol, „souložení“, zabíjení draků pro radost,… Víc už ale prozrazovat nebudu.

Dále mě zaujalo prostředí. Pokud se ve wherigu blížím k městu, naživo to tak opravdu vypadá. A ze svatyně, kde si můžete vyléčit zranění, jakoby také čišela životodárná esence!

Jedno místo bylo extrémnější, kde terén 4 sedí, což mě také velmi potěšilo. A co teprve finále! Úžasně zpracovaná schránka a dokonce i obsah krabičky (logbook a pero) byl stylový!

Co hodnotím záporně je úvod do hry. Příběh jsem si s těží vybavoval a nějak jsem nevěděl proč přesně mám na konci dítě dát do učení. Stačilo by přeci jen pár větiček…

zaklinac-text Celkově hru hodnotím jako jednu z nejpovedenějších wherigovek co jsem odehrál. Řadí se mezi mé TOP 3 – Zaklínač, Za Šárkou s baterkou, MarHanovy schody

Dávám Favorite Point! (Této keši jsem udělil 5 hvězdiček z celkově 5 možných prostřednictvím doplňku GCVote


««« Předchozí text: Únos do tmy Následující text: Nejlibicánkovatější pohled na Štěchovice »»»
datum Pátek 14. 10. 2011, 20.52 | Akce 11-12, Kronika | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus