Ranní eventy 29.2


autobus292-busToto magické datum, nastávající jednou za čtyři roky, si geokačeři po celém světě vybrali pro pořádání eventů. I já jsem organizoval můj první event. Nejdříve jsem ale byl na jiném předsnídaňovém.

První event tento den se pořádal v 00:01 na Staromáku. Když jsem v půl dvanáctý dodělal projekt do školy, řekl jsem si, že nikam nejedu a radši se trochu prospím. V půl pátý jsem byl už zase na nohou. Pár desítek minut jsem si nechal na úplný probrání, třičtvrtě hodiny na jízdu k logbooku. V 5:35 jsem byl na místě. Za chvíli si to přivalil Maxinoha s logbookem a šampáněm.

Po krátkém přípitku se všichni rozprchli a já pokračoval na blízké keše. Nečekaně jsem stihl tři. Poté už jsem musel vyrazit na svůj event Autobus 292. Byl jsem tam dříve, než jsem čekal.

Předal jsem logbook a lidé začali logovat. Po chvíli přijel bus a já si myslel, že už je to on. Nastoupil jsem a Mirotiro mi oznámil, že jedu o spoj dříve. Rychle jsem zmáčkl tlačítko k řidiči a na další zastávce vystoupil. Byla naštěstí hned za kostelem. Tudíž jsem s logbookem sprintoval zpátky, kde mě čekalo pár smějících se individuí.

Znovu jsem tedy odevzdal logbook a počkal pár minut. Teď už jel správný autobus a já se odvezl nahoru, kde na nás čekal jásající dav. Řidič se dost divil a málem někoho i srazil. Po deseti minutách byli všichni pryč a já čekal dalších deset na opozdilce.

Poté už jsem bohužel musel do školy a ten vyjmečný den jsem už nic nového neodlovil ani nenavštívil. autobus292-logbook-nahled


««« Předchozí text: Kanalizace #1 - Bezpečnost Následující text: Jak se loví Santa »»»
datum Pátek 30. 03. 2012, 15.18 | Akce 11-12, Kronika | Autor: Vymítač

comments powered by Disqus