Páteční odpoledne u Klínce


Píšťalka, Martin a Opičák. To bylo složení lidí, kteří měli sen. Pokořit skřítkovskou multinku…

Vyrazili jsme směrem ke Klínci a cestou sebrali celkem hezkou keš Boží muka u rybníka. Poté jsme zaparkovali auto a šli na úvodky multinky Skřítci I – Rozeklané skály.

Cestou jsme našli kešku Behind the tunnel. Nalézá se u jeskyně, kde se ztrácí potůček. Ten potom teče pod zemí až kamsi dopryč. Nyní byla voda zmrzlá. Opičák se podíval dovnitř, ale moc daleko se bez baterky nedostal.

Přístupovou cestu k multince jsme zvolili za šipkou. Museli jsme vylézt do strmého kopečka. Hledali jsme dlouho, než Píšťa důkladně pročetla listing a poznamenala, že to bude v malých stromcích. Jasně, že to tam bylo…

Pokračovali jsme tedy jednak podle souřadnic, které jsme nacházeli a jednak dle popisu cesty, kudy chodil skřítek, který poklad schoval. Například se zmiňoval o ohništi, kolem kterého dal 4 klády. „To jsem ale šikovný,“ řekl si. ;)

parez-nahled U pozdější stage jsme se sekli a nemohli jsme ji najít. Odhadli jsme další a dokonce správně. Následující jsme našli někde ve skalkách. Setmělo se. Další jsme opět nenašli. To už byla předposlední. Zkusili jsme běhat po okolí a najít ji Brutal Forcem, ale nepovedlo se.


Lezeme na první stage Rozhodli jsme se vrátit k autu. Nechtělo se nám prodlužovat si cestu přes brod, přes který jsme přišli prve. Vzali jsme to po stráni směrem k železničnímu mostu. Příkrý svah, kde jsme neviděli pod nohy se nám moc nelíbil. Šli jsme celkem dlouho, ale nakonec se povedlo dojít až k mostu a suchou nohou se dostat přes říčku. Pak už jsme jen šli nocí po silnici zpět k autu.

Multinku jsme tedy nenašli, ale ta příroda stála za podívanou! Jistě se sem ještě někdy podíváme.

Fotogalerie


««« Předchozí text: Pár vyluštěných kešek Následující text: Kanalizace #1 - Bezpečnost »»»
datum Úterý 20. 03. 2012, 14.52 | Akce 11-12, Kronika | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus