Podzimky 2010


podzimky-nahled V rámci podzimních prázdnin jsme navštívili dvě cache a poté jsme se pokusili v blízkosti Hlaváku nalézt ještě další. Pro první jsme šli na Nový Herštejn. Asi 2 kilometry před místem nálezu se nám vybila GPS. Čičin ji naštěstí zahřál baterie a tak jsme ji zapínali jen na chviličky. Došli jsme s úspěchem až na hrádek, ale najednou již GPS nešla zapnout vůbec. Hint byl vyvrácený pařez, kterých tam bylo spousty, ale co naplat. Zkusili jsme hledat všude…

Když už jsme to chtěli vzdát, tak Čiči přiběhl se znovu rozchozeným Garminem. Běhali jsme po hrádku a poté jsme našli lokaci s přesností 8m. To již Rädar našel cache a my se mohli v klídku zalogovat a vyměnit věci.

Druhou keškou byla Branísovská kaple. Našli jsme ji asi ve 22:00. Byl úžasný výhled na rozsvícené město za údolím. Od ní jsme asi za půl hodiny dorazili k Čertovu Vrchu, chvíli jsme marně hledali, ale nakonec jsme geohrobeček z kamenů našli. Zde byla keška. Poslední nález šel zkusit po připravení jedné hry Opicakuz. Jednalo se o Křeslovou studánku. Bohužel kešku nenašel.

Po příjezdu do Prahy jsme se snažili najít kešku u vedlejší budovy Národního Muzea, ale nevěděli jsme, že je disable… :( Odlovili jsme tedy další nejbližší, a to přímo před Národním Muzeem. Drží ji v rukou jedna ze soch na kraji Václaváku. Povedlo se!


««« Předchozí text: Slovníček pojmů Následující text: Stupidní test pro pobavení »»»
datum Pondělí 8. 11. 2010, 21.22 | Akce 10-11, Kronika | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus