Zapeklitá nanovka v Karlíně


Jedno odpoledne jsme se rozhodli, že odlovíme nejmenovanou keš s finálkou v Karlíně. Pouze napovím, že má obtížnost 5 a terén 4,5. Od QuoXe a Homora jsme byli dobře informováni, že to není tak jednoduchý terén, a proto potřebujeme lano. Po škole jsme si tedy dali sraz na souřadnicích, které nás zavedly kousek od stanice metra Invalidovna. Postupně jsme se tam sešli čtyři – Vymítač, Dž.ohny, Raddino a Opicakuz.

Pozici kešky si každý pomatoval pouze z fotomapy, takže jsme jen věděli, že keš má být nano a cca 10 metrů napravo od podchodu. Rozhodli jsme, že to bude schovavné na železném držáku elektrických drátů. Hint 4 metry nad zemí nás v této myšlence utvrdil. Až na několikátý pokus se nám povedlo lano nahodit. Opicakuz se na lano pověsil a bez stoupacích pomůcek vylezl ladně nahoru. Zhodnotil, že tam žádná keš není.

Rozhodli jsme se proto zkusit druhou železnou konstrukci. Začalo celkem dost pršet, a tak jsme se snažili lano nahodit co nejdříve. Povedlo se. Tentokrát to nahoru zkusil Vymítač, ale nepovedlo se mu vyručkovat takovou výšku.

Po telefonátu s kamarády jsme zjistili, že nanovka opravdu má být na místě, kde jsme poprvé hledali. Zbývala nám poslední naděje, že keš někdo shodil dolů a nevrátil ji zpět. Prošlapali jsme kopřivy a naštěstí Raddino uviděl zelenou malou železnou nanovku. Jeho slova dlouhé hledání potvrzují: „Musím říct, že hledat zelenou nano v kopřivách není nic jednoduchýho :-) .“ To bylo radosti. Zalogovali jsme se a Vymítač na druhý pokus vrátil krabičku kam patří.

Raddino nás po této kešce opustil a my pokračovali směr Florenc. Po cestě se nám podařilo odlovit pouze mysterku ZLUTA SILA. Ostatní kešky byly buď disable, nebo jsme je prostě nenašli :-(

Fotogalerie


««« Předchozí text: Vana jako keška Následující text: Podzimní kešovací dopoledne »»»
datum Středa 7. 11. 2012, 20.26 | Akce 11-12, Kronika | Autor: Vymítač

comments powered by Disqus