MacGyver bez vlastního vybavení


macgyver-pp-housle-002-nahledV sobotu se uskutečnil velký neplánovaný sraz PCK na eventu Deskohraní s kostkami. Sešlo se nás tam celkem 9. Zahráli jsme nějaké hry, pokecali a ve dvě jsme se rozhodli, že už půjdem. Nakonec jsme ještě pomáhali Shark s GSAKem, a tak jsme se vykopali až ve tři. Odlovili jsme blízkou tradičku Ořechovka a mysterku Mullerova vila. Ve velké skupině jsme pokračovali dál na Kostely č. 7. Přišli jsme k malé kapličce a někdo prohlásil: „Teď to máme 1 ku 4.“ Byly tam totiž čtyři lavičky. Ihned jsme všechny obsadili a začali šátrat. Samozřejmě byla krabička pod tou nejvzdálenější lavičkou. .

macgyver-pp-housle-001-nahled Naše cesta směřovala dál přes MacGyvera na Evropskou, kde jsme chtěli nasednout na MHD. Při příchodu k 5/5 keši jsme si dělali srandu, že uděláme lidskou pyramidu jako rychlé šípy, a že kešku odlovíme. Když jsme ale přišli pod ni zhodnotili jsme, že je moc vysoko.

macgyver-pp-housle-003-nahled
macgyver-pp-housle-006-nahled

Sklopili jsme hlavy a začali odcházet. V tom Balerínka zahlédla štafle opřené o rodinný domek. Před ním pán řezal dřevo na cirkulárce. „Haló, pane, haló“, ozvalo se ze zadu a všichni se otočili. Balerínka během chvíle vyjednala půjčení štaflí a my jen nevěřícně zírali.

Kousek jsme se tedy vrátili a kešku odlovili. Na štafle vylezl Junior jako nejvyšší z naší skupiny. Pak jsme pokračoval na Evropskou, kde jsme se rozdělili na dva rovnoměrné týmy. První jel na Delle amazzoni salto do Šárky a druhý na procházku z Baby do Suchdola..


««« Předchozí text: Momentky z Itálie Následující text: Vořechovi - komiks na motiv GC »»»
datum Neděle 10. 03. 2013, 10.09 | Akce 2013, Kronika | Autor: Vymítač

comments powered by Disqus