Nikam nevedoucí most Štěrboholy


p1010129-nahled Byl krásný slunečný den a Opicakuz s Rädarem končili školu o mnoho dříve. Rozhodli se, že půjdou na několik zajímavých kešek ve Štěrboholích. První se jmenovala Nikam nevedoucí most Štěrboholy. Přišli jsme k místu a ihned jsme pochopili proč.

Vylezli jsme na celkem nový železniční most a něco nám tam nehrálo. No jasně, tady nejsou koleje a most míří přímo na dům! Původně měl sloužit jako železniční přivaděč k nikdy nedokončené průmyslové výstavbě centrálního megaskladu státního velkoobchodu Rempo. Keška se nalézala na pilíři a bylo nutné prolézt okrajovými dírami mostu, abychom kešku ulovili. Nakonec se nám to povedlo.

Druhá keška se jmenovala podobně. Nese název Nikam nevedoucí koleje Štěrboholy. Zde jsme viděi postavenou výhybku, která vedla do prázdna. Směřovala právě na onen most. Zde jsme potkali další 4 kačery, kteří kešku nemohli najít. Nápověda zněla „čeho je tu hodně“. Hodně tu bylo kamenů, ale žádný z nich nám na první pohled nepřipadal jako místo pro kešku. Nakonec Rädar našel falešný kámen s logbookem. Byli jsme hodní a předali kešku ostatním kačerům. Poté jsme se vrátili domů.


««« Předchozí text: Geocoin & Travel bug Následující text: Pražská pětka »»»
datum Pondělí 11. 10. 2010, 20.55 | Kronika, Akce 10-11 | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus