Československé osobní automobily do roku 1945


veteran-nahled Minulý týden jsme šli s Matesem na odlov cache Československé osobní automobily do roku 1945. Již celkem dlouho nám svítí jako neobjevená na mapce a zvláště deprimující bylo, že byla jedna z nejbližších. Vyrazili jsme a když jsme došli na místo byla přesnost asi 8 metrů. To není tak zlé. Tedy není to tak zlé, pokud okolo sebe nemáme 15 centimetrů sněhu…

A navíc jsme s sebou neměli hint, protože jsme si do Garmina uložili pouze souřadnice jako Waypoint. Pod sněhem jsme tedy nenašli. Hledali jsme jako magoři a za chvíli jsme u stromu našli kámen. Pod ním byla zakopána plastová roura. Něco v ní bylo, ale po vytržení roury ze země jsme zjistili, že to cache není. Na Opicakuze vytekly asi dvě deci smrduté tekutiny. Dnes jsme tam šli podruhé a již jsme znali hint. Chviličku jsme odhazovali sníh a celkem rychle bylo odloveno. Děkujeme za další pěknou cache z dílny Lucinka_s team:-)

A přikládám ještě jednu fotogalerii a jsou v ní fotky z Trojmezí, kde je cache ukryta. Trojmezí je krásná lokalita a řadí se mezi CHKO (chráněná krajinná oblast). Více o ní si můžete přečíst na Opicakuzově blogu.


««« Předchozí text: Druhy kešek Následující text: Odlovy na vánoční výpravě »»»
datum Neděle 5. 12. 2010, 09.13 | Akce 10-11, Kronika | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus