Odlovy na vánoční výpravě


kaple1-nahled Zprvu jsme se doma domlouvali, že bychom mohli odlovit Wherigo kešku, která je blízko ubytovny. Typ kešek Wherigo se totiž nevidí na každém rohu. Bohužel ale nezbyl čas a tak jsme odlovili jen jednu a Opicakuz s Kecalem dokonce dvě.

V pátek večer jsme přijeli do Sloupu v Čechách. Keška se nalézala hned u ubytovny. Týkala se vily, která je pod ubytovnou. Ani se nedivíme, že keš založili ATOMíci, kterým patří ubytovna. :-) Logli jsme se tedy ještě ten večer a pak už se nám na další kešky nechtělo.

alej-nahled V sobotu odpoledne se Opicakuz s Kecalem vydali najít vánoční stromeček. Nejdříve vyšli z baráku a neodolali utopencům, keteří se na ně již z dálky smáli a volali na ně: „Kousni do mě, sněz mě, no jen pojď!“. Poté šli asi na dvoukilometrově vzdálenou kešku Lipová alej ve Sloupu v Čechách. Čekala na ně 320 metrů dlouhá alej a v ní se nacházelo 80 lip. Na konci aleje stála krásná kaple, která je bohužel v dezolátním stavu. Je v sokroumém vlastnictví a majitel se o ni zrovna dobře nestará. Opicakuz si posteskl. Keš nebyl problém nalézt ani pod sněhem, a tak ti dva hned šli. Ještě dlouho chodili po okolí, než našli vánoční stromeček…

Foto kaple: Koll (žel bohu jsme neměli fotoaparát)


««« Předchozí text: Československé osobní automobily do roku 1945 Následující text: Kačerova osvěta - série »»»
datum Sobota 11. 12. 2010, 17.00 | Akce 10-11, Kronika | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus