Svatojánské proudy


svat6-nahled Na zářijové výpravě, která se konala na Psím zubu jsme vyrazili na kešku zvanou Silvestrovská. Při cestě jsme šli okolo Večerničiny chalupy. Bohužel v ní nikdo nebyl, a tak jsme si nemohli dát sklenku vody, která by se hodila. Bylo totiž děsné vedro.

Cílem bylo odlovit kešku Tajomna zem 3 / Mysterious Land 3. Kešku jsme nalezli bez obtíží. A pak už jsme se mohli kochat krásnou vyhlídkou na Svatojánské proudy (Vltava). Avšak v takový krásný den přeci nemůžeme odejít pouze s jednou keškou…

GPS nám ukazovala další keš ve vzdálenosti 0,4 km. Byla to keš s názvem Silvestrovská. Rozhodli jsme se tedy, že k ní půjdeme. Obtížnost terénu byla 4 z 5. To jsme později zjistili… Museli jsme totiž sejít po strmém srázu a potom ještě po suti. Byl to náročný sestup, ale stál za to. Našli jsme kešku i s Travel Bugem.

svat6-nahled
Večer si Opicakuz ještě odlovil kešku Medník, protože nahoře čekal velice dlouho. Za úkol měl v noci umístit Blouda na vrchol a poté udělat nějaké pyrotechnické efekty. Nikdo však dlouho nešel, a tak si tedy odlovil další krásnou krabičku do sbírky. V noci ji sice hledal celkem dlouho, ale štěstí se na něj usmálo.

««« Předchozí text: Earthcache u Pikovic Následující text: Nábor nových členů »»»
datum Sobota 18. 09. 2010, 14.51 | Akce 10-11, Kronika | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus