Lovení v Karlíně a na Smíchově


zebrik-nahled Po shlédnutí snímku Velké katastrofy, který se promítalPi shlédnutí snímku Velké tragédie, který se vysílal v Kině Atlas v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů jsme vyrazili směrem k nábřeží, abychom zde odlovili kešku VLTAVA RIVER. Cestou jsme se podívali na graffity. V okolí je totiž betonová zeď, kde je legální sprejovat graffity a jelikož sprejeři mají dost času na svůj výtvor, tak jsou některé kousky opravdu zajímavé.

Když jsme dorazili na místo ihned jsme věděli co nás bude čekat. Přelézt zábradlí, které brání pádu člověka do vltavy, slézt po studeném kovovém žebříku skoro až k hladině a vzít kešku. Odloveno bylo celkem rychle a my vyrazili na další. Nyní však byla na opačné straně Florence. Při cestě jsme dávali nějaké parkourové tríčky. Opicakuz již konečně přišel na to, jak se na zábradlí ve vzduchu otočit o 180° a nespadnout.

Další keška byla Karlínská synagoga. Tato synagoga je velice krásná stavba, ale na první pohled si jí nikdo nevšimne, protože jaksi zaplouvá mezi činžové domy, které vedle ní stojí. Keš jsme hledali velmi dlouho u jedné telefonní budky. Kolem se povalovaly obaly od krabicového vína a jineé odpadky. Keš jsme našli a rychle jsme šli pryč.

Předposlední keškou byla keš Kostel sv. Cyrila a Metoděje. Zde jsme měli odchylku v intervalu 20 – 40 metrů. Hledali jsme u každého stromu a když už to Mates chtěl vzdát, tak Opicakuz našel kořen (hint) a u něj kámen, pod kterým byla vytoužená krabička. Když jsme vyšli na chodník, tak jsme měli boty zasrané od hoven až běda!!! Ano, tak je to výstižné. Jsme pro vystřílet všechny psy a rozdupat jim ty jejich hnusné čumáky! Tento úlovek nám moc radosti nečiní…

Poslední schránku jsme nenašli. Vyrazili jsme směr Vítkov na keš Jan Perner. Bohužel nám ale došla baterka v GPS a my se tedy vrátili domů.


««« Předchozí text: Jste závislí na geocachingu? Následující text: Orient Express »»»
datum Pátek 26. 11. 2010, 15.45 | Akce 10-11, Kronika | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus