SK Slavia Praha plavání


slavia_plavani-nahled Krásné prázdninové odpoledne. Co s ním? Je jasné, že kešku. Tentokrát to byla SK Slavia Praha plavání.

Přijdete na místo a zjistíte, že keška je vysoko nad vámi, musíte se k ní nějak dostat. Zatím se zde praktikují jen dvě techniky. Můžete si přinést žebřík. Pak už to není problém. Jen ho opřete, vylezete si pro kešku a zase si ho odnesete. Nebo tam můžete přeručkovat. Doporučuji jen tělesně zdatným. Je to asi dva metry, ale železo se špatně drží. Horší je to s návratem krabičky. Musíte ji popostrkovat jedou rukou a druhou se držet ve vzduchu na římse.

Já ji odlovil spolu s Vymítačem. Přeručkoval jsem pro cache a hodil ji Vymítačovi. Logli jsme se a pak nám došlo, že ji budeme asi muset vrátit na původní místo. No Vymítač se netvářil, že by se mu chtělo ručkovat. Vylezl jsem tedy na zábradlí, abych mohl dosáhnout na římsu mostu a ručkoval jsem. Levou rukou jsem popostrkoval kešku, která o kovový most dřela. Dělalo to randál, ale naštěstí nebyl poblíž žádný mudla. Seskočil jsem dolů, vzal si kolo a mohli jsme jet pryč. Hodnotím ji jako jednu z nejlepších keší, kterou jsem nalezl a přidávám ji do našich statistik.


Následující text: Wherigo v Hostivařském parku »»»
datum Úterý 20. 07. 2010, 19.11 | Akce 10-11 | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus