Vyhledávač pro noční kešky


flashlight Strašně rádi lovíme noční kešky. Jsou to kešky, kde se chodí po reflexních bodech a dojde se k finálce. Nejčastěji jsou noční keše umístěné v lese. Jak ale poznáme, která je zrovna noční? Odpověď je jednoduchá. Zjistíme to náhodně. U každé cache jsou atributy, které mají informační hodnotu. Zjistíme zde například zda je vhodná pro vozíčkáře, pro děti, nebo zda je nutná speciální výbava. Samozřejmě je zde také kolonka „Night cache“. Jinak se to za současné situace rozpoznat od běžné kešky nedá. Napsal jsem tedy na feedback Groundspeaku a uvídíme, zda se to nějak pohne. Můj nápad je akový, že by byl vyhledávač přímo pro noční kešky. Nyní mohou prémiáci vyhledávat typy keší, tak proč nezařadit jednu navíc?

Jak vypadají znaky atributů

atributy

Atribut noční kešky

Atribut má ve znaku měsíček a hvězdičky. Dalším atributem u noční kešky je nečekaně „Flashligh requied“ (je nutné míti baterku).

night_cache flashlight-yes-1Jak si představuji hledač?

Nijak složitě. Úplně by stačilo přidat jednu ikonku a podmínku if cache attribut = night cache show it else hide, nebo něco v tom smyslu. Usnadnilo by to otravné brouzdání keškami, dokud nenalezneme ten vysněný atribut. night-cache-hledac-nahled

Naše odlovy nočních kešek

Zatím jsme nalezli pouze dvě noční kešky. První byla Nočním metrem přes Jižní spojku a druhá Cat's Eyes. Ještě víme o noční kešce v Hostivaři a v nejbližší době na ní půjdeme. Jedná se o keš Noc zúčtování, která má námět dle filmu Terminátor.

Hlasujte pro návrh!

Pokud jste pro můj návrh, hlasujte v mém topicku. Snad někdy v budoucnu budeme mít možnost navštívit více nočních keší.


««« Předchozí text: Parčík Opatov Následující text: Skořápky, Metro A a Gutovka »»»
datum Pátek 14. 01. 2011, 21.41 | Info | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus