Velikost kešek


ukazka-velikosti-cache-nahled-nahled

Kešky se mimo jiné dělí i podle velikosti. Najdeme krabičky od velikosti 2×2×2 cm, přes krabičku od jídla o objemu několika litrů, až po krabici od vrtačky. Níže je napsáno jen základní dělení velikosti keší. Existují i menší krabičky, než obaly od filmu.

Microcache

Microcache je malá krabička, která se využívá nejčastěji ve městech, protože se dá schovat skoro všude. Jinde se krabička většinou nepoužívá, protože geokešeři jsou rádi, když v keši najdou nějaké věci na výměnu. Vejde se do ní akorát malý logbook a tužka. Nejběžnější microcache je krabička od filmu.
micro-nahled

Small

Small je krabička o objemu 0,5 až 1 litr. Je pro ní velké množství úkrytů a proto je to nejvíce využívaná krabička. Vejde se do ní logbook, tužka, a několik malých předmětů na výměnu.
small-nahled

Regular

Regular je keš do velikosti několika litrů. Vejdou se do ní např. Plyšové hračky a CD. Nezbytnou součístí je také logbook a psací potřeby.
regular-nahled

Large

Large jsou všechny krabičky větší, než výše uvedené. Kromě logbooku a psacích potřeb se do ní vejde i např. kniha a desková hra. Není lehké najít pro takouvouto krabičku umístění, které najde jen geokešer. Proto není moc hojně využívaná. Objem je větší, než jen několik litrů např. Kufr, kbelík, obal na vrtačku atd.
large-nahled

««« Předchozí text: Obtížnost a terén Následující text: Cat's eyes »»»
datum Pátek 15. 10. 2010, 22.20 | Info, pravidla | Autor: Vymítač

comments powered by Disqus