Vlastní statistiky nálezů


statistiky-nahled Chceš mít na profilu také statistiky jaké mají někteří kačeři? Nechceš si ale platit PM? Věz, že to jde. Je s tím chvíle práce, ale jakmile je již jednou vygeneruješ, pak už není složité přidat další kešky. Koukni se jak vypadá výsledné dílo na Opicakuzově profilu.

Statistiky pro Opicakuze Toto budeš mít ty
Statistiky pro Vymítače Nebo to budeš mít takhle

Nazdárek. Tak jsem ze zvědavosti projížděl tvůj geoprofil a koukám, koukám, máš tam prima statistiky i když nejsi premium. Jak si to pochystal? Někde jsem zaslechl, že je na to potřeba nějakej program, ale myslel jsem, že je to jen pro ty platící… Můžeš mi nějak poradit, poslat odkaz či tak něco? Měj se Ok, až sleze ten debilní sníh, vyberem pár kanálů ;) Dobrotisko

Ahoj, pro PM je to bez práce. Pro ne-PM to GS zakazuje v pravidlech (tedy ne statistiky ale pouzivani Geojarry, ktery budu popisovat nize), ale je otazka do jake miry to mysli vazne. Kazdopadne to obejit jde :)

1. Stahni si GSBuilder http://software.macek.cc/…download.php?…
1.1 Zaregistruj se na http://www.macek.cc/gc/ (nevim k cemu je to potreba, ale radeji to udelej) – Stejny nick jako na gc.com, ale jine heslo
2. Stáhni si GeoGet http://geoget.ararat.cz/…php/download
3. Stáhni Geojarry a nainstaluj jako addon do Geogetu http://www.uloz.to/…ry-2-2-1-zip (tady je ta cast kdy GS zakazuje pouziti Na tomto serveru nechci mít nic, co by Groundspeak mohl považovat za ilegální! Proto sem GeoJarry, prosím, nedávejte! — proto je to na uloz.to)
4. V Geogetu vyber v menu Pluginy → Nezarazene pluginy → GeoJarry
5. Nastav udaje a nech stahovat vsechny nalezene cache (trva to nekolik hodin)
6. Az se to stahne a zobrazi v seznamu dej soubor, ulozit seznam jako. Pri pristim generovani statistik das v GeoJarry nacist poslednich napr. 50 cache a nebude to trvat tak dlouho.
7. Soubor → export Pocket Querry ci jak to tam je (mozna jen PQ)
8. Export as Original pocket querry
9. Spust GSBuilder
10. Nacti PQ
11. Nastav v nastaveni tve udaje a dej generovat statistiky
12. Az ti to napise, ze je to zkopirovano do Windows schranky, znamena to, ze je to v ctrl+c :-) Nad tim jsem hloubal celkem dlouho xD
13. Vlez na gc.com a klikni na svuj profil, dej upravit verejny profil
14. Ctrl+v a ulozit
15. Koukni na verejny profil
16. Tamtadadá, statistiky jsou na svete

Pokud budes mit problem, napis. Je mozne, ze jsem nejake veci nenapsal presnym oznacenim, protoze to pisu po pameti na ntb a k velky PC se mi ted nechce zapinat.

Jo, po jarnakach chceme odlovit Ztracene UFO. :)

Mej se


««« Předchozí text: Cimrmanův kvíz Následující text: HTML editor na geocaching.com? »»»
datum Úterý 25. 01. 2011, 15.40 | Jak na to | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus