Županový Flash Mob Meet 2011


Truhla Spolku Kacerovskeho-nahledDobrotisko s Vymítačem se sešli na eventu s názvem: Zupanovy Flash Mob Meet – Bohnice 2011! Poté ještě odlovili s 123zelva několik kešek v areálu bohnické léčebny. Také konečně otevřeli největší kešku v Praze – Truhlu spolku kačerovského. Domů jsme se vrátili až pozdě večer.

Když jsem se 26. ledna dozvěděl, že Opicakuz je nemocný a nemůže jít se mnou na bohnický event, tak jsem se zhrozil. S kým tam půjdu? Obeslal jsem tedy všechny členy PCK. Bohužel nikdo nechtěl, nebo nemohl jít. Nemoc, hory, lenost. Opicakuz mi tedy poradil, že mám napsat ještě Dobrotiskovi a Z.rogalovi. Sice jsem je neviděl od svých 8 let, ale byla by to dobrá příležitost se znovu potkat. Než mi odpověděli, tak mi napsala 123zelva, že by se ráda účastnila naší PCK akce. Souhlasil jsem a řekl jsem jí, že sraz bude přímo na eventu. Poté mi odpověděl Z.rogal a Dobrotisko. Bohužel mohl jen Dobrotisko, a tak jsme si dali sraz o třicet minut dříve, abychom mohli ještě odlovit nějaké kešky.

Přijel jsem před bohnickou léčebnu asi o tři čtvrtě hodiny dříve, abych ještě odlovil ty kešky, které už má Dobrotisko nalezené. Obě dvě jsem nalezl celkem rychle. Hned za mnou přišli další kačeři (účastníci eventu) tak jsem jim kešku předal.

Poté jsem rychle běžel na sraz s Dobrotiskem. Hned jsem ho poznal, i když jsem ho asi 6 let neviděl. Chtěli jsme odlovit kešku GeoPLB#9 – Promeny on-line, ale bohužel jsme nevymysleli, jak zjistit souřadnice finálky.

Po DNF jsme si rychle odskočili na krátký event. Koupili si CWG, zalogovali na župan ottika a postavili se na skupinovou fotku. Ottik ještě vylosoval regulérní FTF, STF a TTF, které jsme samozřejmě nevyhráli my. Setkali jsme se s 123zelva a teď již ve třech jsme se vydali na lov.

Jako první cíl byla Truhla Spolku Kačerovského. Mates měl kód k zámku, a tak jsme ji otevřeli hned. Byla to obrovská dřevěná truhla a vevnitř spoustu krásných věcí a asi 15 geocoinů. Opsali jsme si čísla a vrhli se na další kešky. Asi po třech odlovených řekl Dobrotisko, že už musí a odjel autobusem domů. Poté jsme, už jen ve dvou, odlovili další super kešky. U jedné se například musely luštit finálky z Werichova příběhu o oslovi.

Tento den jsem taky trhl rekord v počtu nalezených kešek – . Poslední nalezenou kešku jsme našli až večer. Po ní jsem se rozloučil s 123zelva. Celý den byla kosa, a když jsem vlezl do metra, tak mi rozmrzaly prsty.

O eventu napsal i server Poklady.com. Tady je článek.


««« Předchozí text: Další smysluplný feedback Následující text: No sakra, to je místo na kešku! »»»
datum Sobota 26. 02. 2011, 15.52 | Akce 11-12, Kronika | Autor: Vymítač

comments powered by Disqus