FAIL zvaný Třešňovka


tresen-nahled Níže máte možnost shlédnout záznam prošlé trasy z cache Třešňovka, kterou jsem si vyextrahoval z mé džípíesky. Přišel jsem k první stage, kterou mám stoprocentně správně vyluštěnou. I hint sedí. Hledal jsem tam velice dlouho, leč nenašel jsem. Podařilo se mi najít pouze třetí stage ze všech. O to více mě naštvalo, když jsem kešku nenašel. Pršelo a byla mlha. Svedl jsem to tedy na počasí.

1. pokus


Zvětšit mapu

O dva týdny později jsem to zkusil znovu. Protentokrát jsem nalezl kartičku na druhé stage, ale první ne a ne najít!

2. pokus


Zvětšit mapu

3. pokus

Třetí pokus se konal zase o něco později. Ani protentokrát jsem se však s úspěchem nesetkal. Nejdříve jsem hledal 1. stage (dostal jsem tip od jiné geocacherky). Hledal jsem tam jako blbec, ale nic. Měl jsem přečtený hint, a tak jsem již doufal, že něco najdu. Ale našel jsem akorát tak hovno. A to doslova! :-0 Nenávidím čokly! Poté jsem se zkusil vrátit na původní místo. Zase jsem hledal a kupodivu jsem našel! Ta mrška je ale schovaná. Bohužl mi to nepomohlo. Lámal jsem si hlavu co myslel autor větou „2) Posčítejte všechny cifry v získaných číslech = Y,“ ale nevěděl jsem co s tím. Je to součet všech cifer ve stylu 16 = 2 cifry, 12 = 2 cifry, tedy 2+2=4, nebo je to jen 2, protože všude jsou dvě cifry a tak podobně. Jel jsem domů…

Pokus čtvrtý

Nedávno odlovil tuto cache Hruška. Shodou náhod jsme spolu šli do Styxu. Zeptal jsem se ho, kde mám chybu. Bylo to prosté. Prohodil jsem si dvě čísla u stage 2. V pondělí jsem vypočítal souřadnice a šel rovnou za šipkou. Zavedla mě někam do pryč a já si uvědomil, že nejsou korektní. To číslo, které jsem přeškrtal vlastně platilo a to nahoře je jiné, než to modré… Prostě bordel. ;) Naštěstí správné souřadnice nebyly daleko.

Došel jsem na místo a hledal jsem. Po chvíli jsem to vzdal a volal jsem Hruškovi kdeže to je a zda je u toho lavička. Z telefonu se ozvalo, že tam lavička není. Nakonec jsem zjistil, že cifry se mají nikoli posčítat, ale sečíst!

Mezi tím je značný rozdíl. Nyní mi to bylo jasné a cache jsem našel celkem bez obtíží.

Tahle zdánlivě jednoduchá mysterka mi tedy opravdu dala zabrat. Ale konečně mám odlovenou nejbližší od mých SC (school coordinates).


Zvětšit mapu

««« Předchozí text: Jarní Dalejské údolí Následující text: Hostivařské podzemí »»»
datum Pátek 8. 04. 2011, 14.30 | Akce 10-11, Kronika | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus