Noční keše v Říčanech


nocni-pandora-nahled Sobota, rodiče odjíždí. Já mám výmluvu proč nejet s nimi. Mám s Blackmolou dohodnutý Hamburg to Prague CITO Event. Poté co event skončil a já odlovil ještě několik keší u Thomayerovy nemocnice, vrátil jsem se domů a dohodl s Koudym sraz na noční lovení kešek.

První byla keška s názvem Ztroskotané UFO. Šlo o pěknou kanálovku, kde tekla voda z blízkého rybníku. Byla studená. Po stěnách nás průběžně varovaly nápisy „ještě se můžeš vrátit, cesta do pekla tě nemine, střes se děsu,“ a podobně.

ufo-foto-krupkat-nahled My se nebáli a až na několik obrovských pavučin, které mi visely na obličeji se nám nic nestalo. Tuto keš mohu jen doporučit!

ufo-foto-buik1-nahled Dále jsme popojeli do Říčan. Jako nejzajímavější tam shledávám Noční Pandoru. Byla to příjemná noční keš, která vedla povětšinou po cestách. Nechyběl však průchod mokřinou, což jsem také ocenil. Asi ve třech čtvrtinách cesty jsme se mohli podívat na kousek ohňostroje za rybníkem.

Když jsme přišli na konec cesty, nemohli jsme krabičku u vyznačeného stromu najít. Nakonec byla maskovaná podobně jako ptačí hnízdo. Pěkně nás vypekla!


Poté jsme ještě zdolali noční Jureček Night. Cesta byla velmi krátká s malými odrazkami, ale byla také pěkná.

Poté jsme sbírali hlavně tradičky plus jednu pěknou mysterku s obtížností 4. V noci a za deště se na strom leze opravdu dobře…

PS: Koudy má velmi silnou baterku… :-)


««« Předchozí text: Vyšehradští jezdci aneb výlez na hradby Vyšehradu Následující text: Skvosty [Aktualizováno] »»»
datum Pondělí 20. 06. 2011, 12.57 | Akce 11-12, Kronika | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus