Má keš bude pouze pro PM


trhly_logbook-nahled Celkem dlouho jsem nechápal proč lidé zakládají kešky pouze pro PM (premium members). Nyní již plně chápu proč takové jsou. Je to kvůli idiotům, kteří keše záměrně ničí. Celkem jsem si vyhrál s keškou Tlačmen, tlačítkář, neboli ajťák. Chvíli fungovala a nalezlo ji více jak 270 kačerů. Paráda! Všichni mají radost z keše a já mám radost, že ostatní mají radost.

Jednoho dne jsem šel doplnit nový logbook a těšil se, jak si počtu zápisky, které mi tam někteří nechali. Přišel jsem ke kešce a vidím na keři víčko s názvem mé keše. Umístěno bylo tak, abych si toho všiml.

viko_cache-nahled Pojalo mě zlé tušení. A bylo tomu tak. Schránku někdo úmyslně zničil! Pátral jsem kolem, zda nenaleznu alespoň něco a našel jsem roztrhané desky logbooku. Zamrzelo to. Nevadí mi ani to, že utratím těch pár korun za novou krabku, věcičky na výměnu a sešítek, ale to, že to někdo zničil úmyslně. To, že si nepročtu zápisky a vůbec…

Rozhodl jsem se, že moje keš bude už jen pro PM, u kterých se předpokládá, že si dají pozor na základní věc u geocachingu. Na mudly! Všude se to říká a stejně se nějaký blbec najde.

A ten hajzl, který mi keš zničil se k ní již snad nedostane.

««« Předchozí text: Skvosty [Aktualizováno] Následující text: Cache Výměníková - GC2DB6T »»»
datum Úterý 28. 06. 2011, 16.53 | Info, pravidla | Autor: Opicakuz

comments powered by Disqus