Vodní bitva na hoře Vítkově [Updated: video, spol.foto]


Bitva-nahledUž asi před měsícem tj. 16.7 se Opicakuz, Vymítač a Koudy.S zúčastnili dalšího ottíkova flash mob eventu. Tentokrát jsme se pokusili o zrekonstruování bitvy. Husité proti křižákům bojovali statečně, ale stejně padli. Po akci se Vymítač, Opicakuz a Mefistoteles vydali na blízké kešky.

Opicakuz s Vymítačem ještě před začátkem akce hledali mysterku, kterou nenašli, a proto málem nestihli start boje. Místo procházky po asfaltových cestičkách se museli drápat strání na vrchol Vítkova, jako to tenkrát dělali křižáci. Naštěstí ale start stihli, a tak si mohli i poslechnout pravidla boje a vyndat si náčiní.

Video z bitvy

Asi za deset minut začala bitva. Skoro všichni křižáci se vrhli na Žižku, a tak byl za chvíli doslova durch. Zikmund měl později promáčený znak, a proto po patnácti minutách byl oznámen vítěz: křižáci. Dav se rozjásal. Potom následovalo jen skupinové foto, poděkování autorovi, logování na cep a koupě CWG.

Po_bitve-nahled

Dále už nic nechybělo, a proto jsme se rozloučili s Koudym, který má tuto oblast vylovenou a vydali jsme se s Mefistotelem na blízké kešky. Nejdřív padla Dp.manovka WW2 Ground forces. U keše už byl zástup lidí, a tak stačilo jen logovat. Dále padly obě dvě vítkovské whereigovky. Pár tradiček a jedna mysterka. Vlastně skoro všechny kešky na Vítkově.

vitkov-bitva-spol-nahled

Pak jsme ještě sešli dolů k Žižkovskému nádraží na Zeleznicni #12. Tu jsme našli hned, ale její kolegyni Motorové lokomotivy se nám podle paměti nepodařilo odlovit. Až teď doma jsme zjistili, že jsme hledali o most vedle.

Díky za pěkný event a následující lovení. Tak zas někdy příště.

Tabory-nahled

Za fotky děkujeme kačerům: lambrusco, Kolouch69 a Hoblik
Video jsme vytáhli z archivu Youtube kanálu Ottik5.


««« Předchozí text: Webcam cache na Karlově mostě Následující text: Letní běh Machálkou »»»
datum Pátek 12. 08. 2011, 15.36 | Akce 10-11, Kronika, Video | Autor: Vymítač

comments powered by Disqus