O Powercaching klanuNáborové video

Kdo jsme?

Jsme parta kamarádů, kteří mají společnou zabavu, a to geocaching. Chodíme na výlety do přírody, na procházky po městě a cílem je poznat nová místa, kam by nás ani nenapadlo jít, nebo o nich nevíme. Při těchto cestách nacházíme malé ale i velké krabičky, kterým se říká kešky (nebo-li cache). V těchto krabičkách je bloček, kam se zapíšeme na důkaz toho, že jsme ji našli a někdy jsou zde i věci na výměnu.

Jsme členem nějaké organizace?

Ne, je pravda, že velká část z našich členů pochází z dětského oddílu MOP Tuláci Malešice, ale to je vše. Jak jsem již zmiňoval výše jsme parta kamarádů, kteří chodí na kešky. Pod žádnou organizaci ale nespadáme a ani se o to nebudeme do budoucna snažit.

Jaké jsou podmínky členství?

V podstatě žádné. Přihlásit se může kdokoli. Pokud však vyhodnotíme, že se s novým člověkem nedokážeme pohodnout, naznačíme mu, že zde není jeho místo. Také bychom neradi, aby zde byl nějaký průšvih. Proto žádáme každého člena, aby si přečetl naše pravidla.

A jak je to s aktivitou?

Zakládáme si na dobrovolnosti. Znamená to, že pokud se někomu zrovna nechce jít na nějakou kešku, nikdo ho nesmí nutit. Ne znamená ne a je to definitivní odpověď. Pokud-li však hdláte jít na jednu, dvě kešky do roka, přiznejme si to, Powercaching klan zřejmě není místo pro vás. Rádi vás uvidíme i s takovuto aktivitou, ale nebudeme vás uvádět v sekci členi a nebudeme se zabývat s vašimi statistikami.

Jak se stát členem?

Není to nic těžkého. Stačí vyplnit tento formulář a počkat na odpověď. Poté již budete oficiálním členem PCK.

Druhou možností je osobní požádání o vstup. Ptejte se Opicakuze nebo Matese.

Jak je to s termíny akcí?

1) Jsou tu vypisované termíny, které se vypisují nejpozději týden předem a na které dostává každý člen upozornění formou emailu.
2) Pokud se někomu chce jít na nějakou kešku mimo dané termíny, může kohokoli kontaktovat a jít jen s ním. Například v úterý nemáte co dělat a tak obešlete 3 lidi na icq a jeden s vámi půjde. Také je to dobrá zábava na PC-víkendy. :)


s
2819